Kompresory olejowe | Kompresory bezolejowe

W ofercie naszej firmy znajdują się wysokiej jakości kompresory olejowe oraz bezolejowe. Grupa FNA jest producentem i dystrybutorem najnowszych rozwiązań w zakresie kompresorów oraz sprężarek. Projektujemy i produkujemy nowoczesne kompresory olejowe i bezolejowe , które oferujemy w marce Nuair , Stanley, Black + Decker , Revolution Air oraz akcesoria pneumatyczne i pompy oferowane w markach Stanley , Black + Decker , Nuair oraz wielu innych .

Kompresory olejowe dedykowane są majsterkowiczom , przedsiębiorstwom przemysłowym oraz warsztatom. Zastosowany w nich wysokiej klasy olej znacząco przedłuża żywotność kompresorów. Kompresory olejowe doskonale sprawdzają się przy intensywnej, codziennej pracy, wymagającej dużej mocy oraz wydajności. Kompresory bezolejowe często wybierane są do prac sporadycznych, indywidualnych. Wyróżniają się kompaktowym kształtem i małą wagą, dzięki czemu można je łatwo przenieść. Niewielkie rozmiary sprzyjają przechowywaniu kompresorów bezolejowych w piwnicy lub garażu – nie zajmują dużo miejsca , można położyć je w dowolny sposób.. Prosty panel sterowania daje zapewnienie szybkiej , intuicyjnej obsługi.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kompresorów olejowych i bezolejowych. Zapewniamy wysoką jakość produktów oraz zgodność ich parametrów. Kompresory olejowe oraz bezolejowe dostępne są w wielu modelach. Zachęcamy Państwa do kontaktowania się z nasza firmą. Oferujemy Państwu wysokiej klasy sprzęt oraz specjalistyczne doradztwo w zakresie doboru odpowiednich kompresorów do potrzeb i oczekiwań.