Technologia śrubowa

Kompresory śrubowe: od 2,2kW do 315 kW z wtryskiem oleju i bezolejowe.

tech srubowaOd ponad 20 lat jesteśmy producentem pomp śrubowych jak również innych kluczowych podzespołów kompresorów śrubowych. Cały proces produkcji i montażu odbywa się w fabrykach we Włoszech.  Proces produkcji jest całkowicie zintegrowany dzięki zaawansowanym sterowanym cyfrowo obrabiarkom oraz wyrafinowanej aparaturze kontrolnej. Zespół wysoko wykwalifikowanych inżynierów i techników w sposób ciągły nadzoruje proces produkcji jak również jest zaangażowany w ciągły proces rozwoju i unowocześniania naszych produktów w celu zapewnienia maksymalnej niezawodności i elastyczności.

Nasze elementy sprężające charakteryzują się profilowanymi wirnikami  i optymalną wydajnością. Unikalna konstrukcja  elementów sprężających umożliwia pompie rozruch niezależnie od rodzaju wirnika (męski, żeński). Ta niezwykła cecha umożliwia zastosowanie  i  maksymalnie wydajną pracę naszych zespołów  zarówno we współpracy z silnikiem elektrycznym jak i spalinowym, w obu przypadkach gwarantując niskie zużycie energii.

System projektowy CAD umożliwia optymalną konfiguracje i rozmieszczenie wszystkich podzespołów. Obróbka każdego pojedynczego wirnika odbywa się w czterech etapach, zapewniając maksymalną precyzję i powtarzalność.  Taki poziom obróbki gwarantuje niezwykle precyzyjne sprzężenie każdego wirnika męskiego z żeńskim.

Wszystkie części są w 100 procentach testowane przed wprowadzeniem na rynek. Elementy sprężające są szczególnie sumiennie testowane po  ich montażu i ponownie po zmontowaniu całego kompresora. Charakterystyka pracy każdego elementu jest rejestrowana w operacyjnej bazie danych co pozwala na pełną identyfikacje.